KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7721410
nr 772 1410
Färgetsning
Monogramssignerad HL, -83, 90/260, Segelbåtar, motivets mått: 33x42
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 augusti 2012
kl 18:42:03
17/8 09:36:49
100 kr
20/8 17:31:35